strony internetowe, social media

Internet to obecnie najpopularniejsza przestrzeń komunikacji. Coraz więcej osób korzysta z jego zasobów i za jego pośrednictwem poszukuje informacji dotyczących towarów i usług.
PodisPromotion oferuje szeroki zakres narzędzi i usług wspierających promocję w internecie oraz wykorzystujących nowe media.

 

Przygotujemy plan i strategię działań promocyjnych z wykorzystaniem internetu oraz nowych technologi i mediów.
Dopasujemy narzędzia, metody i działania, które pomogą w budowie pozytywnego wizerunku, a także ułatwią komunikację Państwa przedsiębiorstwa z otoczeniem.

 

Strony internetowe (responsywne, mobilne)

Potężne narzędzie komunikacji przedsiębiorstwa z otoczeniem. Dzięki stronie www klient w łatwy sposób może zapoznać się z ofertą, dokonać zamówienia, skontaktować się z przedsiębiorcą.

Oferujemy kompleksowe wykonanie od projektu graficznego do realizacji i umieszczenia strony w internecie.

Przygotujemy:
Strony internetowe projektujemy z zastosowaniem najnowszych technologii (xhtml, css, php, jQuery, javascript, flash) zgodnie ze standardami co pozwala na prawidłowe wyświetlanie we wszystkich przeglądarkach internetowych. Strony projektujemy zgodnie z zasadami usability (użyteczności). Dzięki czemu strony są profesjonalnym i funkcjonalnym narzędziem pracującym na Twój sukces.

Nasze strony przystosowane są do wszelkiego rodzaju urządzeń (komputer, laptop, smartfon, tablet itp.) dzięki czemu każdy uytkownik zobaczy odpowiedni i czytelny przekaz.

Jeśli posiadasz już stronę, ale nie spełnia Twoich oczekiwań, nie generuje ruchu, Klienci nie kontaktują się za jej pomocą, nie można jej znaleźć w wynikach wyszukiwania. Skontaktuj się z nami, przeanalizujemy tę stronę i wykonamy niezbędne czynności, aby zmienić taki stan rzeczy.


social media

O sile mediów społecznościowych nie trzeba przekonywać dziś chyba nikogo. Miliony konta na portalach Facebook, NK, YouTube, Twitter, Blip itp mówią same za siebie.
Mawia się, że jeśli nie masz konta an Facebooku to nie istniejesz. Proponujemy, abyś zaistniał, skorzystał z potęgi mediów społecznościowych.

Wybierzemy portale , na których powinien pojawić się profil Twojego przedsiębiorstwa. Stworzymy ten profil zwany równiez fanpage, linkpage. Fanpage będziesz mógł sam zarządzać lub zlecić opiekę nad nim nam.

"Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy."
Stuart Henderson


AGENCJA INTERAKTYWNA i REKLAMOWA
Puck, ul. Nowy Świat 8b/10


tel. 506 056 876
info@podispromotion.pl